Pudełka z niespodzianką – czy warto je kupować?

Pudełka z niespodzianką – czy warto je kupować?

Warto przeczytać

Od kilku lat na polskim rynku można spotkać Boxy, czyli pudełka z niestandardową zawartością. Boxy bardzo często są tylko jednym z produktów w ofercie konkretnych sklepów, ale są także firmy, których działalność opiera się wyłącznie na sprzedaży pudełek z niespodzianką.

Czym są Boxy?

Boxy to pudełka, w których znajduje się zestaw produktów oferowanych przez firmy. Wśród boxów można wyróżnić takie, które mają z góry określoną zawartość np. klient może wybrać sobie produkty z listy i w dowolny sposób je połączyć. Do drugiej grupy boxów należą takie, w których znajduje się ściśle określony produkt z dodatkową niespodzianką. Przykładem są Love Boxy firmy Liloppi, gdzie kupujący wie, że znajdzie tam dwa motki włóczki ale nigdy nie jest pewny w jakich kolorach będą włóczki oraz jakie gratisy dołoży sprzedawca. Trzeci rodzaj Boxów to pudełka niespodzianki. Klient nie wie, co znajdzie się w zakupionym pudełku. Jedynym pewniakiem jest to, że znajdują się tam produkty z określonej grupy np. kosmetyki do makijażu.

System sprzedaży boxów?

Boxy dostępne są w różnej formie sprzedaży. Można je kupować pojedynczo zamawiając wyłącznie box jednorazowo. Są także boxy sprzedawane abonamentowo. Po dokonaniu zakupu jednego pudełka, co określony czas z konta pobierana jest wskazana kwota a klient otrzymuje box. W tym systemie odnawianie zamówień jest w pełni automatyczne. A rezygnacja wymaga zgłoszenia u sprzedawcy. Można też spotkać się ze sprzedażą hybrydową. Klient kupuje jeden box, a po upływie określanego czasu otrzymuje informację o możliwości zakupu kolejnego. Informacja przychodzi niezależnie od tego czy klient zapłaci za kolejną przesyłkę czy też nie.

Ceny boxów

Ceny boxów dostępnych w Polsce są bardzo zróżnicowane. Pudełka ze słodkościami można kupić już za kilkanaście złotych, boxy z kosmetykami to wydatek co najmniej 50 złotych. Za pudełka hobbystyczne trzeba zapłacić co najmniej 100 zł. O górnych granicach cenowych trudno mówić, warto jednak wiedzieć, że są boxy kosztujące nawet kilkaset złotych. Choć ceny niektórych boxów wydają się kosmiczne, to należy zauważyć, że suma cen produktów znajdujących się w ich wnętrzu jest zazwyczaj znacznie wyższa.

Pudełka z niespodzianką stają się coraz bardziej popularne. Większość z nas lubi otrzymywać prezenty a boxy są właśnie takimi upominkami bez okazji. Warto poszukać pudełka, które spełni w jak największym stopniu Twoje oczekiwania i zdecydować się na jego zakup. Jeśli lubisz książki poszukaj boxów z nowościami wydawniczymi, jeśli wolisz kosmetyki to poszukaj właśnie takiego pudełka. Jeżeli zaś dziergasz to koniecznie skorzystaj z Love Boxów od Liloppi. Szybko przekonasz się, że czekasz z niecierpliwością na kuriera z kolejną paczką niespodzianką.

1 thought on “Pudełka z niespodzianką – czy warto je kupować?

  1. Świetne są te zestawy od Liloppi. Pełne kolorowej włóczki dobrej jakości. Polecam dla każdego miłośnika rękodzieła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *