Giełda BitBay Frampol

Artykuł miesiąca Lubelskie

BitBay – istotne wiedze
Aby otworzyć konto na giełdzie BitBay potrzeba tylko paru minut. Po wciśnięciu przycisku „Zaloguj” idziemy do „Zarejestruj”, gdzie oferujemy swój adres e-mail lub chcemy dostępną opcję automatycznej rejestracji kontem Google. Po paru chwilach otrzymujemy maila z linkiem aktywującym konto. Dalej wykonujemy instrukcje grane na ekranie. System poprosi nas o miejsce swojego loginu, hasła oraz PIN-u do infolinii. Ten jedyny przyda się w czasie kontaktu z biurem obsługi klienta.

Giełda BitBay Biała Podlaska

BitBay od początku swojego życia pisze na bezpieczeństwa. Każdy konsument może włączyć funkcję uwierzytelniania dwuskładniowego oraz postawić sobie powiadomienia i potwierdzenia. Co ważne, środki użytkowników w kryptowalutach, przechowywane są w tak zwanych cold walletach. Nazywa to, iż nie są one złączone z serwerami giełdy. To niesłychanie istotna informacja, gdyż dzięki użyciu takiego rozwiązania, wstęp do zabiegów jest jedynie konkretny użytkownik, a osoby trzecie wcale nie zajrzą do „portfela” konkretnego użytkownika. Ponadto, giełda regularnie udoskonala swoje zabezpieczenia i modyfikuje je. Dzięki czemu użytkownicy mogą spać spokojnie, i ich kryptowaluty są w atrakcyjnym i estetycznym miejscu.

Giełda BitBay Biała Podlaska

Każde konto, jakie stanie powołane na giełdzie BitBay, należy sprawdzić. W współczesnym końca serwis poprosi o zdjęcia lub skany dowodu tożsamości – może wówczas istnieć także dowód osobisty kiedy również paszport. Dopiero po zweryfikowaniu będziecie mogli cieszyć się w sumy funkcjonalnym kontem BitBay. Giełda BitBay Biała Podlaska

Zasilenie konta
Jak szybko można się domyślić, aby skupować kryptowaluty, najpierw należy zasilić nasze konto realnymi pieniędzmi. W współczesnym projektu wybieramy walutę, którą wymagamy doładować konto (jak mówili wcześniej są to złotówki, euro, zielone i funty brytyjskie). W zakładce „portfele” znajduje się wskazany numer konta oraz specjalny tytuł przelewu. Środki księgowane są obecnie trzy razy dziennie, a BitBay nie akceptuje wpłat ekspresowych.

Wpłatę można przeprowadzić także za pośrednictwem karty kredytowej lub debetowej Mastercard oraz Visa. To najsilniejsza opcja, a na zaksięgowanie środków trzeba czekać zaledwie 10 minut. Wpłaty kartami lubiane są przez 24 godziny na dzień przez 7 dni w tygodniu. W współczesnym sukcesie mówimy jednak jedynie o złotówkach i euro. W sukcesu pozostałych walut stoi nam przelew tradycyjny. Kiedy można się domyślić, zasilenie konta za pomocą karty niesie za sobą i prowizję. Podnosi ona 2,99%, a minimalna prowizja – 10 PLN/ 2.50 EUR. Giełda BitBay Biała Podlaska

To niejedyne opcje zasilenia konta na giełdzie, bo można wtedy dokonać także za pomocą ekspresowej wpłaty na Poczcie Polskiej. W współczesnym sukcesie też należy tworzyć się z prowizją. Koszt wpłaty wynosi 2% wpłacanej wielkości oraz nie tanio niż 5 zł.

Prowizje
Posiadanie konta na BitBay jedyne w sobie jest darmowe. Nie spłacicie to nic za jego prawo oraz prowadzenie. Jak zawsze zdecydowanie się domyślić, zatrudniająca ponad 200 osób firma wymaga się jakoś utrzymać, a zatem otrzymuje od naszych użytkowników prowizje oraz opłaty. Pełna tabela ponoszonych przez użytkowników kosztów prosta stanowi w zgodzie, a i na stronie internetowej BitBay. My także zebraliśmy je dla Was tutaj, więc spójrzcie za co BitBay pobierze opłatę (zaś w jakiej wysokości):

Ethereum – prowizja 0,01 ETH
Bitcoin – prowizja 0,0005 BTC
Litecoin – 0,001 LTC
Lisk – 0.3 LSK
Bitcoin Cash – 0.001 BCC
Bitcoin Gold – 0.001 BTG
Dash – 0.001 DASH
Ripple – 0.1 XRP
OmiseGo – 13.5 OMG
W sukcesu wypłat swoich kryptowalut, musimy liczyć się z poniższymi kosztami:

Wyplata w fabryce Poczty Polskiej – 1% (minimalnie 20 zł, maksymalnie 120 zł)
Przelew bankowy – 6 zł
Cena w bankomacie – 10 zł
Wypłata bezpośrednio na mapę płatniczą – 2,99%, prowizja 10 zł
Nie pozostawiajmy, że istnieją także prowizje od transakcji wykonanych na giełdzie BitBay. W współczesnym sukcesie opowiadamy o dwóch podmiotach – maker, lub osobie, która daje konkretną kryptowalutę na aukcja oraz taker, jaki ją wierzy. W sukcesu używania naszych „codziennych walut”, zapoznają się one tak:

Maker od 0,30% do 0,17%
Taker od 0,43% do 0,25%
W sukcesu handlu na parach krypto-krypto, przechodzimy do działania z poniższymi opłatami:

Maker – 0% (brak opłat)
Taker – 0,1%
Warto wiedzieć, że składki też potrafią właśnie maleć wraz ze rozwojem ruchów i zaangażowania danej jednostki. Jeżeli natomiast od samego początku postanowimy się handlować większymi wolumenami, możemy spodziewać się niższych cen obecnie na wstępie.
Giełda BitBay Biała Podlaska

Wartości, które tutaj dali nie zamieniają się zbyt często. Jeżeli już zawsze tak się dzieje, wciąż istnieje wówczas z korzyścią dla klienta. Ze powodu na coraz wyższą konkurencję, gdzie inwestorzy mogą znaleźć znacznie niższe prowizje, również BitBay je niszczy. Pomimo tego, są osoby, które szczerze mówią, że koszty i prowizje, które dostaje od naszych użytkowników BitBay dalej są za duże. Giełda czyli w sum na takie zarzuty wielokrotnie odpowiadała i prowadziła, że zyski pozyskiwane oczywiście w niniejszy metoda, kierowane są na koszty funkcjonowania giełdy, a jeszcze jej wzrost. Widząc na siłę rozwoju tej podstawy, a jeszcze poziom obsługi klienta – nie można narzekać i warto zacisnąć zęby także za ten znacznie wysoki komfort użytkowania z BitBay, oddać im zasłużyć na ostatnich prowizjach. Giełda BitBay Biała Podlaska

Zobacz również BitBay Giełda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *